Filtruj według

Cena

Cena

  • 7 674,00 zł - 11 995,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Jesteś kierowcą TIR-a i zastanawiasz się, jak dobrać fotel do samochodu...
09-06-2022 861 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 2103 0
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4042 0
Fotele do Autobusów

Przeglądając fotele autobusowe, znajdą Państwo szereg modeli nowoczesnych siedzisk, które sprawdzą się jako element wyposażenia autobusów miejskich, międzymiastowych czy autokarów. Większość to fotele pneumatyczne, które poprawią komfort jazdy kierowcy, który jest niezwykle ważny podczas spędzania wielu godzin w pozycji siedzącej. Pracownik z chęcią przedstawi największe zalety tego typu rozwiązania, a także doradzi najlepszy dla Państwa potrzeb model. Dostępne są też egzemplarze z zawieszeniem mechanicznym.

Aktywne filtry

Fotel do autobusu – jakie cechy są najważniejsze?

Warto poświecić chwilę na wybór foteli do autobusu, najlepszych parametrów i dodatkowych funkcji, gdyż taka inwestycja zmniejszy koszty eksploatacji i jest czynnikiem zwiększającym również bezpieczeństwo operatora na stanowisku pracy. Siedzenia autobusowe czy fotele autokarowe, jakie mamy w swojej ofercie, są nie tylko wygodne, pokryte trwałą i odporną na zniszczenia i brud tapicerką, ale również pozwalają na pełną regulację ustawień (położenia siedziska i wysokości fotela, pochyłu oparcia, poziomu amortyzacji) i dostosowanie ich do konkretnego kierowcy.

Fotel autobusowy może występować z podłokietnikami lub bez, co wpływa na swobodę ruchów i stanowi dodatkowe podparcie dla osób, które tego wymagają. Producenci często na tej samej zasadzie produkują fotele do ciężarówek. Staramy się na bieżąco reagować na zmieniające się potrzeby klientów, więc zapraszamy do śledzenia rozwijającej się oferty sklepu internetowego.

Siedziska i fotele do innych pojazdów

Regularnie sprowadzamy najnowsze modele wyposażenia samochodów i pojazdów użytkowych, dzięki czemu mamy w swojej ofercie także fotele do koparki. Zwiększą one komfort pracy z ciężkim sprzętem, podobnie jak siedzenia do ciągnika mające zastosowanie w różnego rodzaju maszynach rolniczych. Fotele do wózków widłowych to jedne z bardziej uniwersalnych siedzisk, których sprzedaż kierujemy do firm usługowych, transportowych czy sklepów wielkopowierzchniowych.

Śledź nas na Facebooku