Filtruj według

Cena

Cena

  • 741,00 zł - 1 688,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Jesteś kierowcą TIR-a i zastanawiasz się, jak dobrać fotel do samochodu...
09-06-2022 861 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 2103 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1636 0
Fotele do Wózków Widłowych

W ofercie sklepu znajdą Państwo siedzenie na wózek widłowy, czyli pojazd, który jest jednym z najczęściej używanych sprzętów w wielu branżach, zakładach przemysłowych i produkcyjnych, magazynach i sklepach. Wykorzystywane są do ładunku/rozładunku, przenoszenia ciężkich palet, składowania materiałów, dlatego fotel operatora wózka widłowego powinien być wytrzymały i wygodny. Trzeba pamiętać, że te pojazdy nie są zbyt duże, dlatego dobieranie siedzenia do wózków widłowych należy zacząć od sprawdzenia ich wymiarów. Nasz pracownik służy pomocą przy wyborze najlepszego rozwiązania, dostosowanego do Państwa potrzeb, oczekiwań i budżetu. Sklep oferuje fotele pneumatyczne oraz z zawieszeniem mechanicznym w atrakcyjnych cenach.

Aktywne filtry

Fotel a wózek widłowy – dlaczego ważne jest dobranie odpowiedniego modelu?

Wózki widłowe nazywane popularnie widlakami są intensywnie eksploatowanymi pojazdami, co oznacza, że ich operatorzy spędzają w nich wiele godzin. Oferowane przez nas produkty eliminują problemy, jakie mogą wiązać się ze spędzaniem większej części dnia w pozycji siedzącej, która jak wiemy, nie wpływa korzystnie na kręgosłup. Co prawda fotele do wózka widłowego z naszej oferty są mniejsze niż na przykład fotele do ciężarówek, czy nawet fotele do koparki, ale też mają wiele dodatkowych udogodnień: regulację wagi, składane i regulowane oparcia, czujniki obecności operatora, wytrzymałe wykończenie PCV czy zagłówki, podłokietniki i pasy bezpieczeństwa. Siedzenia te można wykorzystać do innych małych pojazdów budowlanych, traktorków, wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca na instalację większego fotela.

Siedziska do maszyn i pojazdów użytkowych

Nasz sklep na bieżąco reaguje na potrzeby zgłaszane przez klientów, dlatego dodatkowo znaleźć można u nas również fotele autobusowe, które mają pneumatyczne zawieszenie, są obrotowe i pozwalają na regulację ustawień pod więcej niż jednego kierowcę.

Osoby wykorzystujące wózki widłowe do prac budowlano-remontowych zachęcamy do przejrzenia uzupełniającej kategorii: siedzenia do ciągnika. Siedzenie do wózka widłowego Toyota, a może fotel do wózka Linde czy też Jungheinrich - w jednym miejscu znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują, a nasz zespół służy wsparciem technicznym na każdym etapie zakupu.

Śledź nas na Facebooku