Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 964,00 zł - 7 926,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać odpowiedni model?
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać...
Kwestia dotycząca tego, jak dobrać fotel do wózka widłowego jest bardzo ważna...
31-05-2022 897 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1354 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 1790 0
Fotele do Maszyn Rolniczych

W ofercie naszego sklepu znaleźć można nowe siedzenie do ciągnika, ewentualnie także i innych maszyn rolniczych, które zwiększa komfort oraz bezpieczeństwo wykonywanych prac. Mają one wiele dodatkowych funkcji, jak choćby obrotowy mechanizm zwiększający zasięg operatora, regulację długości siedziska, wysokości czy ogrzewanie przydatne podczas zimnych dni. Dostępne są zarówno fotele pneumatyczne, jak i te z zawieszeniem mechanicznym. Korzystając z naszego wieloletniego doświadczenia na rynku, a także wiedzy pracowników, znajdą Państwo w naszym sklepie to czego oczekują.

Aktywne filtry

Jakie siedzenia do maszyn rolniczych można u nas zakupić?

Przedstawione w tej kategorii uniwersalne siedzenia do ciągnika przeznaczone są do różnych modeli traktorów, ciągników rolniczych i innych maszyn, które poddawane są intensywnej eksploatacji w gospodarstwie rolnym czy firmie zajmującej się przetwórstwem płodów rolnych. Nasz pracownik po analizie Państwa potrzeb, przedstawi najlepszy fotel do ciągnika, zaprezentuje i wyjaśni jego budowę, funkcjonowanie oraz sposób montażu, aby mieć pewność, że produkt w pełni spełni oczekiwania kupca. Proponujemy modele z podłokietnikami i bez, z tapicerką materiałową lub ze skóry, z zawieszeniem dla operatora do 200 kg, które z pewnością posłużą przez lata.

Fotel pneumatyczny do ciągnika i do innych pojazdów

Zakupy w naszym sklepie umożliwiają zaopatrzenie się w niezbędne wyposażenie najważniejszych pojazdów używanych w branży rolniczej, ogrodnictwie, przemyśle czy usługach. Siedzenie do ciągnika rolniczego to niejedyne fotele dostępne w katalogu produktów. Popularne są też fotele do koparki i koparko-ładowarek, dzięki którym prace ziemne wykonane zostaną szybko i bezpiecznie. Podnoszenie ciężkich ładunków będzie z kolei łatwiejsze, jeśli dobierzemy właściwe fotele do wózków widłowych. Dla wymagających klientów mamy również fotele do ciężarówek lub fotele autobusowe, które będą cennym wyposażeniem pojazdów stosowanych na co dzień przez wiele godzin.

Śledź nas na Facebooku