Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 547,00 zł - 8 719,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Jesteś kierowcą TIR-a i zastanawiasz się, jak dobrać fotel do samochodu...
09-06-2022 747 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1354 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 1790 0
Fotele do Maszyn Budowlanych

W naszym sklepie znajdą Państwo wygodne i wytrzymałe fotele pneumatyczne oraz z zawieszeniem mechanicznym. Potrzebny Ci fotel do koparki? Z dodatkowymi ustawieniami i regulacją wysokości lub odchylenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością każdy znajdzie fotel operatora odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom.

Aktywne filtry

Fotel do koparki – jak wybrać konkretny model?

Maszyny budowlane to specyficzny rodzaj pojazdów, które wymagają trwałych i specjalistycznych siedzisk, aby operator czuł się bezpiecznie. W tej kategorii znajdą więc Państwo fotele do koparki, koparko-ładowarki, suwnicy, a także praktyczne i przeznaczone do wąskich kabin fotele do minikoparek. Nasz pracownik po wstępnej analizie potrzeb i oczekiwań, rodzaju sprzętu, który wymaga nowego siedziska, a także dostępnego budżetu, dobierze produkt, który najlepiej spełni stawiane przez kupującego warunki.

Fotele do koparki dobieramy do przeznaczenia pojazdu, ale również wzrostu i wagi operatora. Dzięki temu pracownik będzie mógł cieszyć się komfortowymi warunkami pracy. Proponowane przez nas modele mają dodatkowe funkcje, które pozwalają dostosować wysokość, nachylenie oparcia, pozycję zagłówków, więc z siedziska może korzystać więcej niż jeden operator. To sposób na obniżenie wydatków w firmie przy zachowaniu norm bezpieczeństwa.

Fotele specjalistyczne

W szerokiej ofercie foteli specjalistycznych znaleźć można fotele do ciężarówek z różnym rozstawem szyn, dzięki czemu bez problemu dopasujecie Państwo konkretne siedzisko do pojazdu. Zaproponować możemy też siedzenia do ciągnika, gdzie dostępne są fotele do traktorów z mechanicznym podparciem lędźwiowym, czujnikami obecności, ogrzewaniem i półautomatyczną regulacją wagi. Ewentualnie fotele do wózków widłowych, które pasują i do widlaków i do małych maszyn budowlanych. Zainteresowanym z chęcią zaprezentujemy też dostępne w sklepie fotele autobusowe.

Śledź nas na Facebooku