Filtruj według

Cena

Cena

  • 2 547,00 zł - 8 719,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 604 0
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 691 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 488 0
Fotele do Maszyn Budowlanych

W naszym sklepie znajdą Państwo wygodne i wytrzymałe fotele pneumatyczne oraz z zawieszeniem mechanicznym. Potrzebny Ci fotel do koparki? Z dodatkowymi ustawieniami i regulacją wysokości lub odchylenia? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, a z pewnością każdy znajdzie fotel operatora odpowiadający indywidualnym oczekiwaniom.

Produktów: 15

Pokazano 1-12 z 15 pozycji
Aktywne filtry

Fotel do koparki – jak wybrać konkretny model?

Maszyny budowlane to specyficzny rodzaj pojazdów, które wymagają trwałych i specjalistycznych siedzisk, aby operator czuł się bezpiecznie. W tej kategorii znajdą więc Państwo fotele do koparki, koparko-ładowarki, suwnicy, a także praktyczne i przeznaczone do wąskich kabin fotele do minikoparek. Nasz pracownik po wstępnej analizie potrzeb i oczekiwań, rodzaju sprzętu, który wymaga nowego siedziska, a także dostępnego budżetu, dobierze produkt, który najlepiej spełni stawiane przez kupującego warunki.

Fotele do koparki dobieramy do przeznaczenia pojazdu, ale również wzrostu i wagi operatora. Dzięki temu pracownik będzie mógł cieszyć się komfortowymi warunkami pracy. Proponowane przez nas modele mają dodatkowe funkcje, które pozwalają dostosować wysokość, nachylenie oparcia, pozycję zagłówków, więc z siedziska może korzystać więcej niż jeden operator. To sposób na obniżenie wydatków w firmie przy zachowaniu norm bezpieczeństwa.

Fotele specjalistyczne

W szerokiej ofercie foteli specjalistycznych znaleźć można fotele do ciężarówek z różnym rozstawem szyn, dzięki czemu bez problemu dopasujecie Państwo konkretne siedzisko do pojazdu. Zaproponować możemy też siedzenia do ciągnika, gdzie dostępne są fotele do traktorów z mechanicznym podparciem lędźwiowym, czujnikami obecności, ogrzewaniem i półautomatyczną regulacją wagi. Ewentualnie fotele do wózków widłowych, które pasują i do widlaków i do małych maszyn budowlanych. Zainteresowanym z chęcią zaprezentujemy też dostępne w sklepie fotele autobusowe.

Śledź nas na Facebooku