Filtruj według

Cena

Cena

  • 1 230,00 zł - 8 752,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Fotele do ciężarówek na co zwrócić uwagę? 
Jesteś kierowcą TIR-a i zastanawiasz się, jak dobrać fotel do samochodu...
09-06-2022 861 0
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4042 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1636 0
Fotele do Pojazdów Ciężarowych

W sklepie internetowym częscidofoteli.pl znajdą Państwo wygodne i praktyczne fotele do ciężarówek. Jeśli w firmie istnieje zapotrzebowanie na akcesoria decydujące o komforcie jazdy i samopoczuciu kierowcy, zachęcamy do porównania parametrów technicznych dostępnych u nas siedzisk.

Wśród foteli samochodowych, popularnością cieszą się fotele pneumatyczne. Nasz pracownik z chęcią wyjaśni, dlaczego warto wybrać konkretny model produktu. Doradzi również, który rodzaj siedziska najlepiej łagodzi efekt jazdy po nierównej drodze i obniża ryzyko pojawienia się zwyrodnienia kręgosłupa.

Aktywne filtry

Jaki wybrać fotel samochodowy?

Firmom transportowym polecamy fotele do samochodów ciężarowych z dodatkowymi funkcjami, pozwalającymi dostosować ustawienia do różnych osób i indywidualnych preferencji kierowcy. Dzięki temu z pojazdu skorzysta więcej niż jeden pracownik. Poszukując wygodnego i praktycznego siedziska, warto zwrócić uwagę na parametry techniczne jak wymiary, materiał, z jakiego zostało wykonane, czy posiada regulację wysokości, oparcia, amortyzacji, a także kołyski i długości siedziska.

Proponowane przez nas fotele do ciężarówek mają też możliwość szybkiego opuszczania, regulowane zagłówki i zintegrowany trzypunktowy pas bezpieczeństwa. Ciekawymi dodatkami są podłokietniki i ogrzewanie fotela. Swoją uwagę warto też zwrócić na kolorystykę i wykończenie produktu, a także tapicerkę odporną na zabrudzenia i wilgoć. Zachęcamy do zadawania pytań, oferujemy wsparcie na każdym etapie zakupów.

Fotele specjalistyczne

W ofercie sklepu poza artykułami dla ciężarówek dostępne są też fotele autobusowe, które uzupełnią aranżację wnętrza pojazdów komunikacji miejskiej. Zachęcamy do przyjrzenia się obrotowym siedziskom kierowcy, których zadaniem jest maksymalne wykorzystanie przestrzeni w kabinie prowadzącego pojazd. Fotele do wózków widłowych z zawieszeniem mechanicznym, wbudowanym czujnikiem operatora, gwarantują bezpieczną realizację prac z wykorzystaniem ciężkiego sprzętu.

Zapraszamy też do śledzenia katalogu produktów takich, jak fotele do koparki czy siedzenia do ciągnika. Proponujemy tam produkty przygotowane na większe obciążenia i intensywne użytkowanie.

Śledź nas na Facebooku