Firma DAMIRO, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik serwisu - tapicer / pomocnik tapicera

- z możliwością przyuczenia

Zadania:

  • ubieranie i ściąganie tapicerek w fotelach pneumatycznych ISRI / Grammer i innych
  • naprawy tapicerskie
  • kontrola jakości wykonywanych elementów
  • inne wg potrzeb

Konserwator / mechanik - fotele pneumatyczne

Zadania:

  • prace konserwacyjne w siedzibie firmy
  • naprawa foteli pneumatycznych ISRI / Grammer i innych (przyuczenie)

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • zatrudnienie na pełny etat w systemie jednozmianowym
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Oczekujemy:

  • zdolności manualnych
  • dyspozycyjności
  • dokładności
  • dobrej organizacji pracy
  • sumienności w realizacji powierzonych zadań
  • zaangażowania i chęci podnoszenia swoich umiejętności
  • komunikatywności

Miejsce pracy: ul. Pszczyńska 149B, Żory

Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi! Skontaktuj się z nami.

CV prosimy przesłać na adres administracja@damiro.pl lub złożyć osobiście w siedzibie firmy.

Telefon kontaktowy: 732 634 263