Filtruj według

Stan:

Stan:

Cena

Cena

  • 49,00 zł - 1 300,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4042 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1636 0
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać odpowiedni model?
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać...
Kwestia dotycząca tego, jak dobrać fotel do wózka widłowego jest bardzo ważna...
31-05-2022 1020 0
Pasy Bezpieczeństwa

Pasy bezpieczeństwa to jeden z tych elementów w każdym pojeździe, które gwarantują zabezpieczenie w razie kolizji. Zauważasz coraz większe ich zużycie? A może nastąpiła usterka i nie działają poprawnie? W naszym sklepie znajdziesz odpowiedni pas bezpieczeństwa praktycznie do każdego pojazdu oraz niezbędne akcesoria, niezależnie od specyfiki auta. Zadbaj siebie i miej pewność, że w razie stłuczki nic Ci się nie stanie. Sprawdź jakie pasy samochodowe znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy także niezbędne części zamienne i akcesoria, które przywrócą sprawność tym elementom.

Aktywne filtry

Pasy bezpieczeństwa — dlaczego są niezbędne?

Pasy bezpieczeństwa w samochodzie to bez wątpienia niezbędny i nierozerwalny element do każdego auta. Dlaczego tak jest? Pas samochodowy ma za zadanie zabezpieczyć Cię przed siłą uderzenia w razie wypadku. Jego głównym zadaniem jest utrzymanie ciała na miejscu w przypadku nagłego zatrzymania. Pasy bezpieczeństwa do samochodu to uniwersalne rozwiązanie, które sprawia, że unikasz uderzenia o deskę rozdzielczą, kierownice czy inne elementy. Ich użycie w połączeniu z poduszką powietrzną zmniejsza ryzyko śmierci nawet o 63% i istotnie zmniejsza prawdopodobieństwo wystąpienia innych urazów.

Pas bezpieczeństwa — różne rodzaje do każdego pojazdu

Pas do samochodu występuje w kilku różnych rodzajach. Ich zastosowanie jest uzależnione od wersji pojazdu, a wraz z rozwojem technologii pojawiają się kolejne opcje. Najpopularniejsze warianty to:

  • - trzypunktowe pasy bezpieczeństwa — najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w większości aut. 3-punktowy pas bezpieczeństwa do samochodu stabilizuje obszar ramion oraz bioder.

  • - dwupunktowe pasy bezpieczeństwa — stosuje się je w samochodach dostawczych, ciężarowych, autobusach i wszelkiego rodzaju maszynach budowlanych. 2-punktowe pasy bezpieczeństwa to tzw. pasy biodrowe.

  • - pas bezpieczeństwa uniwersalny — sprawdzi się do większości urządzeń, przede wszystkim znajduje zastosowanie w wózkach widłowych, ładowarkach, czy koparkach.

  • - pas bezwładnościowy — rolka zwijacza jest wyposażona w specjalną zapadkę, która przy nagłym szarpnięciu blokuje go przed rozwijaniem. Bezwładnościowe pasy bezpieczeństwa to często te 2-punktowe lub 3-punktowe stosowane w większości aut i chroniące ciało pasażera przed uderzeniem w deskę rozdzielczą.

Bez wątpienia 3-punktowe pasy bezpieczeństwa w samochodzie są jednym z popularniejszych rozwiązań. W naszym sklepie znajdziesz jednak artykuły do większości rodzajów tego elementu.

Pasy samochodowe — niezbędne akcesoria i części zamienne

Niezależnie czy Twój samochód jest wyposażony w trzypunktowy pas bezpieczeństwa, czy jednak zastosowanym rozwiązaniem są pasy dwupunktowe, odwiedź nasz sklep. Znajdziesz tu większość niezbędnych elementów zamiennych, które skutecznie zastąpią te wyeksploatowane. Oferujemy samochodowe pasy bezpieczeństwa oraz potrzebne akcesoria, renomowane fotele pneumatyczne i jakościowe części do foteli. Odwiedź nasz sklep i zadbaj o swoje zdrowie i bezpieczeństwo.

Śledź nas na Facebooku