Filtruj według

Cena

Cena

  • 274,00 zł - 1 637,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać odpowiedni model?
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać...
Kwestia dotycząca tego, jak dobrać fotel do wózka widłowego jest bardzo ważna...
31-05-2022 1020 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 2103 0
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4042 0
Gąbki / Pianki / Siedziska

Z pewnością każdy kierowca wie, jak ważną funkcję spełnia pianka do foteli samochodowych. Taki element zapewnia komfort i wygodę, co jest przecież bardzo istotne - zwłaszcza przy dłuższych podróżach.

Aktywne filtry

Pianka do foteli samochodowych

Dostępna w naszym sklepie gąbka samochodowa z pewnością spełni oczekiwania każdego, nawet najbardziej wybrednego kierowcy! Pianka do foteli samochodowych przede wszystkim odpowiada za wygodę i miękkość, ale także odpowiednie ułożenie ciała kierowcy lub pasażera w czasie jazdy.

Dostępne w naszym sklepie tego typu elementy tworzone są wyłącznie z najwyższej jakości materiałów, które nie ulegają wgnieceniom nawet po wielu latach użytkowania. Gąbka do foteli samochodowych zapobiega różnego rodzaju dolegliwościom bólowym, które mogą pojawić się na skutek długiego kierowania pojazdem. Element taki amortyzuje cały kręgosłup i zapewnia utrzymywanie prawidłowej pozycji ciała w każdych warunkach.

Jeżeli masz wątpliwości co do tego, jaka pianka do foteli samochodowych będzie dla Ciebie najlepsza, oferujemy swoją pomoc! Nasi pracownicy chętnie dobiorą najbardziej odpowiedni do sytuacji produkt. Wybór jest na tyle duży, że każdy zainteresowany na pewno znajdzie coś specjalnego dla siebie.

Wygodna jazda

Takie specjalistyczne części do foteli nie kosztują wcale dużo! Warto jednak w nie zainwestować, gdyż zapewniają one bezpieczną i wygodną jazdę. W naszym sklepie zainteresowani znaleźć mogą także inne, równie praktyczne akcesoria do samochodu. Szczególną popularnością cieszą się fotele pneumatyczne, które umożliwiają regulowanie siedziska adekwatnie do danej sytuacji. Fotele tego typu używane są najczęściej w pojazdach ciężarowych czy wózkach widłowych, zapewniając kierowcom swobodę, a także komfort w czasie długiej pracy.

Śledź nas na Facebooku