Filtruj według

Stan:

Stan:

Cena

Cena

  • 261,00 zł - 2 902,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1636 0
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4043 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 2103 0
Mechanizmy Obrotowe

Dostępny w naszym sklepie mechanizm obrotowy do fotela to element, który z pewnością przypadną do gustu każdej osobie, która z uwagi na pracę czy hobby spędza dużo czasu w fotelu.

Aktywne filtry

Mechanizm obrotowy do foteli

Mechanizmy obrotowe do foteli są niezwykle ważnym elementem tego typu mebli. Odpowiadają bowiem za utrzymanie wygodnej, a zarazem zdrowej dla całego ciała sylwetki podczas wytężonej pracy przy biurku. Krzesło biurowe powinno być bowiem dopasowane do użytkownika - zarówno pod względem rozmiaru, jak i kształtu. Ogromne znaczenie ma również mechanizm obrotowy. To te części do foteli odpowiadają za możliwość obracania fotela oraz jego przechylania w dowolną stronę.

Wysoka jakość i przystępna cena

Dostępne w naszym sklepie mechanizmy obrotowe do foteli pasują do wielu różnych modeli; znalezienie tego najbardziej odpowiedniego, który spełni wszystkie potrzeby użytkownika, nie stanowi zatem żadnego problemu! W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać najbardziej odpowiedni do danego fotela mechanizm.

Elementy te pozwalają na obrót krzesła nawet o 360 stopni! Ich montaż nie jest dodatkowo skomplikowany, zatem samodzielne zainstalowanie mechanizmu obrotowego do krzesła nie będzie stanowiło większego problemu. Posiadanie odpowiednio dobranego mechanizmu obrotowego sprawia, że korzystanie z fotelu jest znacznie wygodniejsze, a co ważniejsze - możemy z powodzeniem dostosować go do swoich potrzeb, bez konieczności kupowania nowego krzesła do pracy.

Oferta naszego sklepu to nie tylko mechanizmy obrotowe do foteli. Proponujemy swoim klientom o wiele więcej akcesoriów. Zainteresowani mogą na przykład zakupić u nas fotele pneumatyczne oraz podłokietniki do samochodów różnych marek. Korzystanie z naszych usług to gwarancja zadowolenia dla każdego klienta!

Śledź nas na Facebooku