Filtruj według

Stan:

Stan:

Cena

Cena

  • 261,00 zł - 3 028,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać odpowiedni model?
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać...
Kwestia dotycząca tego, jak dobrać fotel do wózka widłowego jest bardzo ważna...
31-05-2022 329 0
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Jak poprawnie ustawić fotel w ciężarówce?
Odpowiedni fotel do ciężarówki to nie wszystko. Żeby zadbać o komfort jazdy, ważne...
28-06-2022 604 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 488 0
Mechanizmy Obrotowe

Dostępny w naszym sklepie mechanizm obrotowy do fotela to element, który z pewnością przypadną do gustu każdej osobie, która z uwagi na pracę czy hobby spędza dużo czasu w fotelu.

Aktywne filtry

Mechanizm obrotowy do foteli

Mechanizmy obrotowe do foteli są niezwykle ważnym elementem tego typu mebli. Odpowiadają bowiem za utrzymanie wygodnej, a zarazem zdrowej dla całego ciała sylwetki podczas wytężonej pracy przy biurku. Krzesło biurowe powinno być bowiem dopasowane do użytkownika - zarówno pod względem rozmiaru, jak i kształtu. Ogromne znaczenie ma również mechanizm obrotowy. To te części do foteli odpowiadają za możliwość obracania fotela oraz jego przechylania w dowolną stronę.

Wysoka jakość i przystępna cena

Dostępne w naszym sklepie mechanizmy obrotowe do foteli pasują do wielu różnych modeli; znalezienie tego najbardziej odpowiedniego, który spełni wszystkie potrzeby użytkownika, nie stanowi zatem żadnego problemu! W razie jakichkolwiek wątpliwości, nasi pracownicy chętnie pomogą dobrać najbardziej odpowiedni do danego fotela mechanizm.

Elementy te pozwalają na obrót krzesła nawet o 360 stopni! Ich montaż nie jest dodatkowo skomplikowany, zatem samodzielne zainstalowanie mechanizmu obrotowego do krzesła nie będzie stanowiło większego problemu. Posiadanie odpowiednio dobranego mechanizmu obrotowego sprawia, że korzystanie z fotelu jest znacznie wygodniejsze, a co ważniejsze - możemy z powodzeniem dostosować go do swoich potrzeb, bez konieczności kupowania nowego krzesła do pracy.

Oferta naszego sklepu to nie tylko mechanizmy obrotowe do foteli. Proponujemy swoim klientom o wiele więcej akcesoriów. Zainteresowani mogą na przykład zakupić u nas fotele pneumatyczne oraz podłokietniki do samochodów różnych marek. Korzystanie z naszych usług to gwarancja zadowolenia dla każdego klienta!

Śledź nas na Facebooku