Filtruj według

Cena

Cena

  • 239,00 zł - 647,00 zł

KATALOGfoteli DAMIRO 2021

POBIERZ

kanał YOUTUBE DAMIRO

Zobacz nasze filmy

ISRI Partner Premium

Partner Premium

Ostatnie wpisy

Pokaż wszystko
Jak działa fotel pneumatyczny?
Jak działa fotel pneumatyczny?
Wygodny fotel pneumatyczny to podstawa dla każdego, kto prowadzi pojazd w ramach...
05-08-2022 Biuro Damiro 4042 0
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać odpowiedni model?
Wymiana siedzenia w ciągniku. Jak dobrać...
Kwestia dotycząca tego, jak dobrać fotel do wózka widłowego jest bardzo ważna...
31-05-2022 1020 0
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do wózka widłowego?
Na co zwrócić uwagę przy wyborze siedzenia do...
Wózek widłowy to niezwykle przydatny sprzęt, dzięki któremu można transportować...
19-08-2022 Biuro Damiro 1636 0
Zagłówki

Zagłówki do samochodu to nieodzowny element każdego auta, o którego istnieniu można łatwo i szybko zapomnieć. W zasadzie nieużywany na co dzień, a jakże istotny w przypadku kolizji czy wypadku. Zagłówek do auta to część fotela, która może uchronić Cię przed utratą zdrowia, czy życia w sytuacji zagrożenia. Czy masz pewność, że ten element w Twoim pojeździe jest w pełni sprawny? A może już wiesz, że wymaga wymiany i dlatego tu jesteś? Wybierz swój zagłówek samochodowy i upewnij się, że wszystko działa, jak należy, a Ty możesz bezpiecznie ruszać w trasę.

Aktywne filtry

Zagłówki do samochodu — niedoceniane, a niezbędne

Zagłówki samochodowe montowane są zarówno przy przednich, jak i tylnych fotelach. Ten element z reguły jest przez użytkowników auta zapominany i niedoceniany. Jednak ma bardzo ważną funkcję i powód, dla którego jest montowany. Zagłówek do samochodu dla kierowcy i pasażera jest sposobem na zminimalizowanie ryzyka wystąpienia poważnych urazów kręgów szyjnych podczas zderzenia. Nawet niewielka stłuczka przy niewłaściwym jego ustawieniu może spowodować poważny uszczerbek na zdrowiu. Warto zadbać o odpowiedni i w pełni sprawny zagłówek fotela samochodowego — dzięki temu dbasz o swoje bezpieczeństwo.

Zagłówek samochodowy — do każdego rodzaju auta

Niepodważalne jest, że zagłówek jest absolutnym must have do każdego fotela samochodowego. W szczególności mając na uwadze względy bezpieczeństwa. W naszym sklepie oferujemy szeroki wybór produktów tej kategorii, w tym zagłówek do:

  • - samochodu ciężarowego,

  • - maszyny budowlanej,

  • - autobusu,

  • - samochodu osobowego.

Dla kierowcy zawodowego jest to szczególnie istotne, gdyż na trasach szybkiego ruchu spędza po kilkadziesiąt godzin tygodniowo. Dlatego też zagłówek do ciężarówki jest elementem, który zasługuje na szczególną uwagę. Każdy samochód ciężarowy to dziesiątki tysięcy kilometrów miesięcznie, a na trasie nigdy nic nie wiadomo. Dlatego wybierając części do foteli postaw na wysokiej jakości zagłówek na fotel samochodowy.

Zagłówek do auta — dla wygody i bezpieczeństwa

Wybierając zagłówek do auta, należy pamiętać, że oprócz jego sprawności ważne jest także ustawienie. Należy zadbać o odparcie środkowej części głowy. Najlepszym wyborem — i takie w większości są na rynku — jest zagłówek regulowany do samochodu. Dzięki takiemu rozwiązaniu można odpowiednio dopasować jego wysokość do swoich potrzeb i warunków.

Odwiedź nas i wybierz odpowiednie zagłówki do foteli samochodowych, a także inne elementy zamienne. Oferujemy także części do foteli:

  • - pneumatycznych,

  • - samochodowych.

W naszym sklepie oferujemy wysokiej jakości fotele pneumatyczne, które w połączeniu ze sprawdzonymi zagłówkami do samochodu stworzą idealny zestaw. Wybierz także nasze części do foteli, zarówno w razie awarii, jak i na wyposażenie Twojego warsztatu. U nas masz pewność, że zamówienie dotrze do Ciebie maksymalnie w 3 dni! Od 10 lat zajmujemy dobieraniem i pomocą w wyborze właściwych elementów zamiennych do foteli. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Śledź nas na Facebooku